Stel jouw droom heren ring samen
Zegelring Abel 4 585 goudde gravure mogelijkheden vindt u in onze kennisbank.
€ 1.591,15 inclusief BTW
spoed bestelling? Neem contact met ons op.
Gegarandeerd de laagste prijs
30 dagen bedenktijd
Gemaakt door ambachtelijke goudsmeden
Gemaakt van eerlijke materialen
Levenslange garantie
Voor de ringdrager die van strakke vormen houdt, en niet te veel poespas, hebben wij de massieve gouden Abel 4 zegelring. Deze vlakke ring onderscheidt zich door zijn strakke, stijlvolle design, en is bij uitstek geschikt voor de moderne man die weet wat hij wil. Wil je graag een gravure zoals een monogram of een wapen in je ring? Kijk voor meer informatie en de mogelijkheden hiervan bij onze kennisbank onderaan de pagina.
Wat denk je van deze moderne gouden zegelring? Deze Abel 4 zegelring stel je helemaal zelf samen met onze configurator. Vervolgens wordt jouw persoonlijke royale Abel 4 zegelring met de hand gemaakt door onze goudsmeden. De keuze van het edelmetaal en de edelstenen kun je helemaal naar eigen wens invullen. Heb je bepaalde ideeën voor jouw zegelring, maar kun je deze niet bij onze opties vinden? Laat het ons dan gerust weten. Wij maken jouw persoonlijke moderne zegelring geheel naar jouw wensen.
Iedere dag worden nieuwe sieraad ontwerpen toegevoegd aan de website. Ons team van gepassioneerde designers streeft ernaar om tot de mooiste ontwerpen te komen, en een zo gevarieerd mogelijk aanbod. Heb je ergens een ring gezien welke je wilt laten maken, stuur ons dan bericht. Wij sturen je graag een offerte toe. Hierin bieden wij de beste prijs en kwaliteit. Je zult dit zeker niet kunnen afslaan!
Omdat wij zelf alle sieraden maken en direct aan jou leveren, kunnen wij je een ring leveren tegen een prijs die je nergens anders zult tegenkomen. Een ring wordt pas gemaakt als we een bestelling krijgen, hierdoor hebben wij geen dure voorraden en kunnen wij jou de beste prijs garanderen. Wij begrijpen dat het kopen van een sieraad online spannend is, en denken graag met je mee over de mogelijkheden binnen jouw budget.
Om het voor jou makkelijker te maken kun je ieder besteld sieraad binnen 60 dagen na aflevering eenvoudig weer retour sturen.
Ons team van specialisten staat klaar om jou te helpen bij het uitzoeken van de juiste steen en het juiste materiaal.
Naast het door onze goudsmeden vervaardigde sieraad, krijg je de volgende informatie meegeleverd:
Daarnaast krijg je: