010 - 747 00 00
Voordeel tot 30% | levenslange garantie | 30 dagen bedenktijd
Stel jouw
droom ring samen

Stel jouw droom ring samen

Ring yasmin 9 585 rosé goud Diamant 0.495 crt
Tik om te vergroten

Ring yasmin 9
585 rosé goud
Diamant 0.495 crt

Normale prijs: € 1.409,65

Onze prijs: € 1.082,95 inclusief BTW

Op bestelling gemaakt, klaar voor verzending :

spoed bestelling? Neem contact met ons op.

Gegarandeerd de laagste prijs

30 dagen bedenktijd

Gemaakt door ambachtelijke goudsmeden

Gemaakt van eerlijke materialen

Levenslange garantie

NIEUW!
3D plastic replica

Wil jij weten hoe deze ring er bij jou uit ziet en of hij past? Nu vanaf slechts €15,-

Meer informatie

Omschrijving

Deze 9 steens ring heeft de naam Yasmin 9. Dit type ring wordt een 'alliance' ring genoemd, omdat hij recht is uitgevoerd. Hierdoor kan de ring samen met andere ringen gedragen worden. Deze ring is uitgevoerd in 14 karaat rosé goud en heeft diamant in combinatie met diamant ter grootte van 0.055 crt in de band. Zoals je ziet, worden er bij deze prachtige rosé gouden alliance ring diamanten naast elkaar op de ring gezet. De betekenis van alliance is letterlijk 'samenwerken'. En dat is precies wat deze edelstenen doen: samen creëren ze op de band een extra bijzonder effect bij een klassieke ring! Een prachtige symboliek voor een ring, toch? Alle zorgvuldig geselecteerde diamanten worden met de hand geplaatst door onze meester goudsmid. Een zeer precies werkje, dat alleen door onze unieke combinatie van puur vakmanschap en de modernste technieken het optimale effect krijgt. Alle edelstenen moeten namelijk precies op dezelfde manier geplaatst worden om het licht perfect te verspreiden. Daarom zal de goudsmid deze ring steeds weer tegen het licht houden om te zien of de diamanten juist geplaatst zijn. Het vraagt een vaardige hand en veel geduld, maar het resultaat is een echt meesterstuk. En daar gaan we voor!

Door het gebruik van de modernste technieken, gecombineerd met ambachtelijk vakmanschap kunnen wij alle ringen zelf in ons atelier maken. Iedere ring wordt pas gemaakt nadat deze besteld is. Dit heeft als bijkomend voordeel dat we kunnen leveren tegen een prijs die je nergens anders tegenkomt.

Elke dag worden nieuwe ring ontwerpen toegevoegd aan de site door ons team van talentvolle en gepassioneerde ontwerpers. Hierbij wordt ernaar gestreefd om een zo gevarieerd mogelijke collectie aan te bieden. Heb je bepaalde ideeën voor een ring, neem dan eens contact op voor een offerte. Wij doen je een aanbod wat betreft prijs en kwaliteit waar je geen nee tegen zult kunnen zeggen.

Om het voor jou makkelijker te maken kun je ieder besteld sieraad binnen 60 dagen na aflevering eenvoudig weer retour sturen. '

Specificaties voor Ring yasmin 9 585 rosé goud Diamant 0.495 crt

Hulp nodig bij het maken van jouw perfecte ring?

Ons team van specialisten staat klaar om jou te helpen bij het uitzoeken van de juiste steen en het juiste materiaal.

Wat krijg je?

Naast het door onze goudsmeden vervaardigde sieraad, krijg je de volgende informatie meegeleverd:

  • Officieel echtheidscertificaat met daarop de specificaties van het sieraad
  • Diamant certificaat GIA, HRD of IGI bij ronde diamanten vanaf 0.30ct m.u.v. gekleurde diamanten
  • Een chique bijpassend doosje, welke je kunt kiezen tijdens het plaatsen van de bestelling
  • Poetsdoek om zelf het sieraad schoon te houden

Daarnaast krijg je:

  • 30 dagen bedenktijd
  • Levenslange garantie
  • Onze service van een gratis gravure bij ringen aan de binnenzijde
Doosje wit klein